NEWSROOM

środa, 8.12.2010

zapowiedzi

Atomowy Rycerz według Łukasza Mazura

Wydawnictwo ATY na kwiecień 2013 roku zapowiedziało premierę komiksu „Nienawiść Atomowego Rycerza” Łukasza Mazura. Historia ma mieć 32 czarno-białe strony formatu 170 × 260 mm w miękkiej oprawie. Nakład ma być ograniczony do 111 egzemplarzy. Komiks ma ukazać się w ramach imprintu fifarafa comics.

Liga Sprawiedliwych rozbita. Młodzi Tytani nie dają znaku życia. Nikt nie wie co stało się z Człowiekiem ze Stali. Czy po tych wszystkich kataklizmach jeszcze jakiś śmiałek odważy się stanąć oko w oko z Maszyną Zagłady, która znikąd pojawiła się w Gotham City?

Nadzieja umiera ostatnia! Z czego doskonale zdaje sobie sprawę nietypowy kwartet w postaci Guya Gardnera, Doomsdaya, Steela oraz Loo! Jednak nawet połączone siły dobra i zła mogą zdać się na nic, a jedyną nadzieją może być dopiero pomoc zapomnianych herosów. Lecz czy przybędą oni na czas i czy mają dostatecznie dużo siły by pokonać Atomowego Rycerza? Jaką rolę w tej historii odegra Niesamowity Criswell? I skąd u zabójczej kreatury tyle tępej nienawiści do mieszkańców naszej planety? Wszystko wyjaśni się w tej historii!

„Nienawiść Atomowego Rycerza” to druga (po „Tajemniczej kobiecie z dżungli w kosmosie”) publikacja fifarafa comics. I podobnie jak w przypadku wcześniejszego komiksu nie wymaga od czytelników posiadania dobrego smaku, gustu ani poczucia humoru.

[opr. na podst. informacji wydawcy]

Atomowy Rycerz według Łukasza Mazura - WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa