NEWSROOM
czwartek, 20.08.2009

zapowiedzi

Plany JPF do końca roku i nowa strona

Wydawnictwo J.P.Fantastica w pierwszych dniach sierpnia uruchomiło nowy silnik swojej strony internetowej, ujawniając równocześnie plany wydawnicze do końca roku.

We wrześniu JPF zamierza rozpocząć dwie nowe serie: "Bleach" Tite Kuby oraz "Ouran High School Host Club" Bisco Hatori.

Główny bohater "Bleach", Ichigo Kurosaki, jest zwykłym nastolatkiem. No, może poza pewnym szczegółem: widzi duchy. Mieszkał sobie spokojnie wraz ze swoją szaloną rodzinką w podtokijskim miasteczku Karakura i zapewne mieszkałby nadal, gdyby pewnego dnia w jego pokoju nie pojawiła się tajemnicza dziewczyna w czarnym kimonie. Chwilę później rodzinę Kurosakich atakuje tajemniczy potwór, a oszołomiony Ichigo dowiaduje się, że jest tylko jeden, jedyny sposób, by ocalić najbliższych.

"Ouran High School Host Club" to z kolei zwariowana komedia o dziewczynie przebranej za chłopca. Jak powszechnie wiadomo, nauka to potęgi klucz. Niejaka Haruhi Fujioka jest tego najlepszym przykładem - dzięki pilnej pracy udało jej się dostać stypendium w ekskluzywnym liceum Ouran. Pewnego dnia, w poszukiwaniu jakiegoś cichego miejsca, w którym mogłaby poświęcić się nauce, nieopatrznie trafia do siedziby pewnego klubu, gdzie udaje jej się... stłuc wazę za 8 000 000 jenów! Członkowie klubu orzekają zgodnie, że kwotę tę należy odpracować. I nie byłoby z tym żadnego problemu, gdyby nie pewien szkopuł: jest to klub hostów, czyli specjalistów od zabawiania rozchichotanych licealistek. Czy Haruhi odpracuje dług? Czy zaaklimatyzuje się w zwariowanym klubie? I... dlaczego wszyscy myślą, że jest chłopcem?

A poniżej pełna lista zapowiedzi:

[opr. na podst. informacji wydawcy]

WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa